Narty i Snowboard w Szczyrku

Szczyrk to jeden z najbardziej znanych ośrodków narciarskich w Polsce, chętnie odwiedzany przez amatorów białego szaleństwa. Narty są doskonałym sposobem aktywnego wypoczynku, gwarantującym świetną zabawę i rozwijającym kondycję fizyczną.

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest ponad 30 tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, wytyczonych na malowniczych stokach Skrzycznego, Pośredniego, Malinowa, Beskidu i innych gór otaczających miasteczko. Łączna długość tras narciarskich w Szczyrku sięga 40 km. Szczyrk jest dobrze przygotowany na przyjęcie narciarzy. Działa tu wiele szkółek nauki jazdy, bez problemu można wypożyczyć lub kupić narty, snowboard i cały ekwipunek. Swoją sławę i renomę zawdzięcza dwóm dużym ośrodkom narciarskim: Skrzyczne oraz Czyrna i Solisko. Oba ośrodki oferują narciarzom i snowboardzistom najdłuższe trasy w regionie.

Jeśli więc szukają Państwo miejsca idealnego na rodzinny i aktywny wypoczynek zapraszamy do naszych całorocznych domków wypoczynkowych, nasze domki to wymarzone miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój oraz dla grupy znajomych, którzy wspólnie chcą spędzić czas w górach z dala od zgiełku i tętniącego życiem miasta.